Copyright © 2013 - 2023 Hudba Dvořák.
All Rights Reserved.
Webmaster

Kniha návštěv

Byli jste spokojeni s naším vystoupením?
Pak velmi oceníme Vaše doporučení pro naše další zákazníky.
Máte nějaké návrhy či postřehy?
I o tom nám neváhejte napsat, abychom mohli naše služby ještě více zkvalitnit.
Těšíme se na Vaše příspěvky!

94 komentářů u Kniha návštěv

 • Fojtovi napsal:

  Manžel po poslechu Vaší hudby na svatbě našich přátel prohlásil, že bez Vás se neožení. Takže VY jste byli pro nás jasná volba. Děkujeme, že jste se podíleli na tom, aby pro nás tento svatební den byl tím nejkrásnějším. Byli jste nejlepší! MOC DĚKUJEME! A doufáme, že do Častrova ještě zavítáte! :-)

 • Markéta a Dan Kaserovi napsal:

  Slavili jsme první výročí svatby a při té příležitosti bych ráda napsala konečně pochvalnou recenzí. Výběr kapely na svatbu je jedním ze zásadních rozhodnutí, ktery může ovlivnit průběh svatby a celkovou spokojenost všech. Ne vždy má člověk šanci, že narazí na kapelu s volným termínem a že by si ji mohl poslechnout někde naživo. Mnohdy se tedy musíte rozhodnout pouze dle dostupných informací na stránkách a dojmů z komunikace s kapelou. Hudba Dvořák předčila nakonec všechna naše už tak pozitivní a báječná očekávání právě díky informacím a komunikaci. Hudebnímu uskupení pana Dvořáka dokázalo rozproudit zábavu a nenechat svatebčany ani na chvilku vydechnout, parket byl neustále plný. Do teď nás nepřestává fascinovat rozsah jejich produkce, kdy umožňují zahrát svatebčanům na přání i v průběhu svatby. Vstřícnost pana Dvořáka a snaha se na všem domluvit a pokusit se vyhovět našim přáním, i přesto, že je tato kapela velmi zaneprázdněna, je vskutku neobyčejná a zasluhuje náš velký dík. Jsme velmi vděční, že jsme mohli zažít takovou kapelu a ještě k tomu na vlastní svatbě. Ze stran našich svatebčanů jsme slyšeli pouze chválu a překvapení, jak moc uvolněná jsem na vlastní svatbě byla. Za to, že jsem se nestresovala a působila takto jednou z největší měrou přispěli i pan Dvořák a jeho kapela. Jsme opravdu rádi, že jsme si takto vybrali a budeme se těšit zase někdy na slyšenou a zatancovanou

 • Veronika a Martin napsal:

  Dokonalost! Jiné slovo nelze použít pro pocity z Vašeho vystoupení. Poprvé jsme Vás zažili na svatbě našich přátel – byli jsme nadšeni, po druhé na svatbě dalších přátel, kde jsme byli rozhodnuti, že jestli i my se jednou vezmeme, tak není jiná možnost volby než VY. Celou svatbu jsme podřídili tomu, abyste měli volný termín. Jsme rádi, že se tak stalo a že právě vy jste nás doprovodili při našem prvním tanci. Celý večer byl úžasný, a slova chvály jsme slyšeli ze všech stran. Zpěvačka Lucie je ohromující. Moc Vám děkujeme za Kohouta a Husličky!
  Díky Vám bude tento večer navždy v zapsán v našich srdcích. Vše výše popsané potvrdí slova jednoho ze svatebčanů, který prohlásil, že bez Vás se neožení – takže my se budeme moc těšit – na slyšenou..

  Veronika a Martin

 • Jakub a Kamila napsal:

  Rádi bychom Vám touto cestou ještě jednou moc poděkovali, byli jste skvělí. Kvůli kapele Hudba Dvořák jsme na základě předchozího poslechu a společné komunikace byli v případě nutnosti ochotni i měnit termín svatby, protože jsme si byli jisti, že dokonale zabaví hosty a my budeme mít o starost méně:). To podle nás mluví za vše – naše očekávání jste určitě nezklamali, ba naopak. Děkujeme! Kamila a Jakub

 • Karel a Dana Tržilovi napsal:

  Milý Martine a milá Simčo.
  Dne 28.6.2019 jste hráli na svatbě naší dcery na Váňově statku v Dubovicích. Ještě jednou Vám oběma chceme moc a moc poděkovat za úžasnou zábavu a atmosféru, kterou jste vytvořili svojí produkcí. Výběr hudby byl naprosto geniální a přesně vystihoval náladu na tanečním parketu. Většina hostů říkala, že si takhle dobře už hodně dlouho nezatančila a někteří se doslova utancovali ke spánku (malý blonďatý tanečník :D ). Spolupráce s Vámi je naprosto bezproblémová a hlavně musím vyzdvihnout příjemné jednání a profesionální přístup. Pokud budeme někdy v budoucnu plánovat oslavu s živou hudbou, tak se na Vás určitě zase obrátíme, protože i díky Vám měli „mladí“ úžasný vstup na novou životní cestu.
  Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám další úžasné produkce, jako byla ta na této svatbě.

 • Radek Prkna napsal:

  Dobrý den,
  včera jsme s manželkou navštívili ples v Sedlejově…. Ještě dneska jsem plný dojmů z Vašeho vystoupení. Něco tak pohodového, zvukově stoprocentního, s výborným výběrem repertoáru a samozřejmě s výkony jednotlivých muzikantů a samozřejmě celého Vašeho seskupení jsem na vesnickém plese snad ještě nezažil… Opravdu neskutečná paráda, za kterou Vám patří velký dík. Přeji, ať se Vám daří a máte plné sály a spoustu spokojených posluchačů.
  Radek Prkna

  • Martin Dvořák napsal:

   Dobrý den, mnohokrát děkujeme za tak krásná slova! Vážíme si toho, že návštěvníci našich produkcí se nejen dokážou skvěle bavit, ale také ocenit vše, co se snažíme dělat pro společnou radost a pohodu nás všech – tedy nejen nás muzikantů, ale hlavně Vás posluchačů. Ples v Sedlejově měl vysokou úroveň a byl setkáním spousty skvělých lidí. Pokud jsme tak mohli pověstnou „trochou do mlýna“ přispět na dobrou věc, těší nás to vše o to víc! Děkujeme!

 • Hana Jirků napsal:

  Pokud váháte jakou hudební produkci zvolit na Vaší svatbě, můžeme Vám doporučit Hudbu Dvořák. Svatební hosté jen chválili a dobře se bavili. Děkujeme za zpříjemnění našeho dne.

 • Pavoukovi napsal:

  Děkujeme za hudbu na naší svatbě. Hráli jste skvěle a všichni Vás moc chválili :) Takže ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchů!

 • Eliška & Radim napsal:

  Hudbu Dvořák můžeme všem vřele doporučit pro každou příležitost. Měli jsme to potěšení, že nám hráli na svatbě a naladili správnou atmosféru. Repertoár mají široký, takže si určitě vyberete. Novomanželé Eliska & Radim.

 • Bílkovi napsal:

  Bylo nám tu príma budem vzpomínat…..Po našem druhém společném setkáni, jsme si mysleli, že lepší už to být nemůže. Naše včerejší akce ,,Sraz rodu Staňků “ nás přesvědčila o opaku :) )) …….děkujeme rodina Bílkova, Staňkova a spol.

 • Míra Vostrejš napsal:

  Ahoj Lucko a Martine,
  přijměte, prosim, ještě jednou upřímné poděkování za nádherný zážitek, který jste mně připravili u příležitosti mého životního jubilea v sobotu 9.12.2017 ve Žďáře nad Sázavou. Profíci každým coulem. Ještě jednou vřelé díky.

 • Monika a Juraj Najdkovi napsal:

  Milá hudbo Dvořák/duo Dvořák/Martine a Simonko,

  mít Vás na svatbě…to je PROSTĚ ZÁŽITEK – děkujeme! Poctili jste nás svým výkonem na naší svatbě na Váňově statku v Dubovicích v aprílový den 1.4.2017. Jste profesionálové každým coulem a Váš celkový dojem je naprosto perfektní. Nemá smysl podrobně rozepsisovat co bylo skvělé, když pročítám komentáře, je to jasné…příjemní a usměvaví lidé, kteří dělají práci, která je opravdu baví a v té nejlepší kvalitě. Věřím, že jsme se neviděli naposledy, protože okořenit jakoukoliv akci Vám, je to nejlepší rozhodnutí. ;-)

  Krásný a úspěšný zbytek roku a vše nej do toho nového

  manželé Monika a Juraj Najdkovi :-)

 • Ivana a Martin Janouškovi napsal:

  Milý pane Dvořáku a milá Simonko,

  úvodem bychom chtěli říct, že skoro 3 týdny po svatbě si s Vámi ještě zpíváme :) .
  Když jsme si vybírali svatební kapelu, projeli jsme spoustu stránek různých skupin. Žádná nás tak nezaujala, abychom řekli to je ona. Až jsme už vyčerpaní hledáním narazili na Vaše stránky, pustili si ukázky a už při první jsme věděli, že tohle je přesně to, co naše svatba potřebuje :) . S nervozitou jsme psali první poptávku a doufali, že budete mít volno. Naštěstí tomu tak bylo a my se už nemohli dočkat. Už od Vaší první zprávy s dokonalou komunikací jsme věděli, že jste opravdu profesionálové. A pak když se rozezněli první tóny našeho prvního novomanželského tance, měli jsme oba slzy v očích. A když se jste začali hrát písničku Popelky, které jste stihli ještě do naší svatby nacvičit a zařadit do Vašeho repertoáru, slzelo každé oko v sále. Byla to nádhera!
  Když jsme v průběhu večera viděli, že všichni – opravdu všichni – hosté tančí, zpívají s Vámi a krásně se baví, věděli jsme, že jste byli SKVĚLÁ VOLBA!!
  Jste oba skvělí zpěváci, muzikanti a hlavně moc milí lidé, na které budeme nejen my, ale i všichni naši svatební hosté, dlouho vzpomínat. A věříme, že Vaše hlasivky na nás také :) .

  Děkujeme za nezapomenutelný večer, který jste obohatili nejen svým krásným zpěvem a neuvěřitelným nasazením, ale i úžasným a milým přístupem.

  Už teď se těšíme na další rodinnou svatbu s Vámi :) .

  Opravdu ze srdce děkujeme a moc zdravíme,

  Ivana a Martin

 • Jana a Martin Muzikářovi napsal:

  Vše začalo nádhernou ukázkou Wonderful World od Louise Armstronga. Když jsme si ji pustili a viděli Vaši radost a lásku k lidem a hudbě na všech fotkách, měli jsme okamžitě jasno, a to tak, že jsme zrušili původní termín svatby 1.7.2017, abychom mohli prožít tu nádhernou atmosféru, kterou jste nám na svatbě vytvořili.

  Jste nejen vynikající hudebníci, ale i úžasní a milí lidé, kteří umí skvěle bavit. Nádherný hlas Martina a cit pro hudbu. Neskutečný pěvecký rozsah Lucky. Perfektní bicí. Schopnost zahrát naprosto vše od klasických tanců, lidovek a starších věcí (pro rodiče a prarodiče), přes pohádkové písničky (pro děti) a moderní písničky až po rockové pecky nakonec. Vše mnohdy lepší než originál. Neuvěřitelná „kytarová“ sóla na klávesy. Perfektní cit pro celou organizaci hudební produkce (co a kdy zahrát). Kontakt s publikem. Jednoduše geniální!

  Všichni na svatbě z vás byli unešení, kamarád by Vás chtěl až na Slovensko, s některými za Vámi znovu pojedeme v zimě:-) Závěrečné Time to say goodbye s posledním svatebním tancem bude navždy patřit mezi nejhlubší a nejkrásnější okamžiky našeho života.

  Děkujeme!

 • Lucie Strachotová napsal:

  Hudbu Dvořák můžeme vřele doporučit. Martin s Lucií nám hráli na svatbě na Váňově statku v Dubovicích 9.9.2016 a díky nim byla zábava stále v plném proudu a parket byl plný. Jsou schopni zahrát všechny žánry od pohádkové písničky pro naši malou dcerku po AC/DC. Také zapůjčili kytaru a mikrofon, aby ženich s kamarádem mohli předvést jejich krátké vystoupení. Moc děkujeme a věříme, že jsme se neviděli naposledy :-) Lucie a Pavel Strachotovi

  • Martin Dvořák napsal:

   Další muzikantské setkání, kdy ženich pobaví a uvede spolu s kamarády všechny do varu! To bylo super!
   Bez pohádek by neměla být žádná svatba, protože ta tu nejkrásnější pohádku teprve otvírá. Přejeme Vám hodně společného štěstí a radosti! Děkujeme! :-)

 • Gabriela a Pavel Knězů napsal:

  Martine, Lucko a Simčo, byli jste úžasní! Naprosto famózní! Mnohokrát Vám děkujeme, že jste vytvořili na naší svatbě neopakovatelnou atmosféru a velkou zábavu. Při výběru kapely jsme šli najisto a rozhodně se nespletli :) Vaše vystoupení byl zážitek a moc jsme si celý večer užili – a nejen my, ale i všichni svatebčané, nikomu se pak nechtělo domů ;) Nikdy na tento náš velký den nezapomeneme – a vy jste k tomu přispěli velkou měrou. Ještě jednou velké díky! Těšíme se, až Vás na nějaké další akci opět potkáme. G+P

  • Martin Dvořák napsal:

   Děkujeme moc! Hrát muzikantům bývá někdy věc záludná, většinou však potěšující – a to tehdy, když se muzikanti spojí dohromady k společné produkci. A pokud na svatbě zazpívá ženich – a to tak, že všem tuhne krev v žilách, je to nezapomenutelný zážitek. Bylo nám velkou ctí zpříjemnit Vaši svatbu naší hudbou. Byli jste jednuduše perfektní! :-)

 • Martin a Eva Novákovi napsal:

  Vážený pane Dvořáku, ještě jednou Vám chce velice poděkovat za tak úžasnou a nezapomenutelnou hudbu na naší svatbě konané na Pelestrově nedaleko Havlíčkova Brodu. Svatbu jsme druhý den hodnotili jako velice povedenou a to hlavně díky Vám! Taneční parket byl po celou dobu k prasknutí. Každý, s kým jsme o svatbě druhý den mluvili, zmiňoval úžasnou hudbu. Hudbu Dvořák jsem mohl slyšet již dvakrát a opět to bylo perfektní. Až budu příště přemýšlet, jakou hudbu na akci, rozhodně oslovím Vás.
  Ještě jednou OBROVSKÉ DÍKY!

  • Martin Dvořák napsal:

   Děkujeme! Na Pelestrově jsme byli díky Vám poprvé a musím říct, že ten prostor je geniální! Hráli jsme venku a přece pod střechou. Hosté měli volbu posezení uvnitř, venku a mezitím se nechat strhnout do víru tance. :-) Nálada byla skvělá! Byla to parádní svatba. Vážíme si Vaší spokojenosti a bude-li příležitost, velmi rádi se s Vámi opět setkáme!

 • Michal Fejt - SK Kostelec u Jihlavy napsal:

  No tak to byla jízda! :) Abych nejprve popsal pro návštěvníky naší zkušenost s Hudbou Dvořák. Minulý rok jsme v Kostelci u Jihlavy obnovili tradici v pořádání plesů a díky dobrým referencím známých jsme oslovili Hudbu Dvořák. To, co se dělo již minulý rok na plese bylo neskutečné! Zpětná vazba od všech návštěvníku byla pouze v superlativech a i my, jako pořadatelé, jsme byli naprosto spokojeni. Nezbylo nám tedy, než požádat pana Dvořáka, aby přijeli i letos. Naštěstí pro nás se nám podařilo najít v programu volné místo i díky skvělé komunikaci s panem Dvořákem. A pak to přišlo… Kapela začala hrát cca v 20:30 a už v 21:15 byl totálně zaplněný parket – to už jsem dlouho nikde na podobných akcích neviděl! Celý večer byl naprosto fámozní a vidět ve 22:30 ustrojené páry skákat na AC/DC – Highway to hell?! To bylo vážně peklo!!! Pokud někteří z vás uvažují o pozvání Hudby Dvořák na ples jakéhokoliv typu, tak rozhodně neváhejte!!! Ale pozor 18.2.2017 nám opět zahrají v Kostelci!!! :) My i všichni návštěvníci se již teď velmi těšíme!!! Za pořádající SK Kostelec Michal Fejt

  • Martin Dvořák napsal:

   Když jsme přijeli do Kostelce poprvé, byli jsme trochu nervózní. Krásný nový sál, milí pořadatelé, hojná účast… Človék je vždycky v novém prostředí plný očekávání, jak se akce vyvede a zda budou všichni spokojení. Hned v úvodu večera bylo jasné, že tady to prostě všechno funguje! Perfektní, vskutku profesionální organizace akce, která má úroveň, milý přístup, dobrá nálada a všude neskutečná pohoda. To pak jde prostě samo! :-) Ano, milujeme ty žánrové přemety – od vídeňského valčíku až k surovému hardrocku… :-) Přejeme si, aby si každý návštěvník plesu našel „to svoje“ a pokud se to povedlo, hřeje nás to na srdci. Smekáme před partou z SK Kostelec – ti kluci fakt umí! Děkujeme všem hostům za super atmosféru a těšíme se již na čtvrté setkání v Kostelci! (V sekci fotogalerie obsazení KVARTET je pár foteček…)
   Děkujeme! :-)

 • Králova rodina napsal:

  Hezký den všem!:-) Měli jsme tu čest být na svatbě na Pelhřimovsku – baveni hudbou Dvořák…. Bylo to prostě skvělé!!! Děkujeme moc:-) Jsou to báječní muzikanti a pařmeni. Užili jsme si to a rádi na to budeme vzpomínat. Královi z Přerovska

  • Martin Dvořák napsal:

   I nám bylo ctí! Pokud potkáme na akci kolegy muzikanty, je vždycky veselo. A tolik superlativů jsme si snad ani nezasloužili. :) Nicméně na oplátku musím říct, že když jste začali sborově zpívat moravské písně, běhal nám mráz po zádech. To jsme opravdu dlouho neslyšeli. Celý ten večer byla prostě jedna velká pohoda a v pravdě rodinná atmosféra. Budeme na něj dlouho vzpomínat. Přejeme hodně muzikantských úspěchů a spokojených posluchačů! A třeba někdy na viděnou!

 • Helena a Tonda Orgoňovi napsal:

  Vážený pane Dvořáku, chtěli bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za skvělou hudební produkci na naší svatbě v Dubovicích v říjnu 2015. Všichni svatebčané si Váš hudební výkon a zpěv paní Lucie hodně pochvalovali. Rádi Vás doporučíme dál a přejeme mnoho úspěchů do dalších let. S pozdravem, Helena a Tonda Orgoňovi.

  • Martin Dvořák napsal:

   Myslím, že nebudu vůbec přehánět, když řeknu, že celý večer ve Vaší společnosti byl pro nás balzám. Od prvního vstoupení do sálu až po náš odjezd. Byli jsme až dojati, jak hezky a slušně jste se k nám všichni chovali. Prožívali jsme toto obzvlášť intenzivně, protože pár dnů předtím jsme zažili na Křemešníku opak. A věřte, že to jsou chvíle, kdy si člověk klade otázku, zda vůbec dál hrát či nehrát.
   A tak jste se jednou z nejkrásnějších svateb v naší kariéře zasloužili o návrat přesvědčení, že naše snažení a přístup mají prostě smysl. Vaše svatba byla krásná a měla úroveň. Děkujeme Vám a přejeme nádherné společné dny!

 • Lucka a Martin Tetivovi napsal:

  Martine a Lucko, vzít si vás jako hudební doprovod na naší svatbu byla ta nejlepší volba! Začalo to už před svatbou velmi milým a vstřícným přístupem a pokračovalo obřadem, kdy Martin upravil hudbu pro moje sestřenky, které nám zpívaly, a úplně dokonale doplnil svým doprovodem svatební ceremoniál. Už jsme vás znali, takže jsme si na večerní zábavu moc požadavků nekladli, tušili jsme, že sami nejlépe vystihnete, co hrát. To díky vám se večerní párty tak skvěle rozjela. Lucka sršela energií a všechny s sebou strhla. Děkujeme za výjimečný hudební doprovod, na který vzpomínáme nejen my, ale i naši svatební hosté. Jste nejlepší, zase brzy na viděnou!

  • Lucka a Martin Tetivovi napsal:

   A málem bych zapomněla poděkovat Víťovi, za to, jak skvěle to odpálil na kytaru. Měli jsme mezi hosty i několik muzikantů, kteří stáli vpředu a užívali si jeho kytarová sóla. Víťo, děkujeme! ;)

   • Martin Dvořák napsal:

    Díky moc, Vaše svatba byla prostě parádní jízda, mejdan, párty… nevím, jak víc popsat tu atmosféru plného sálu v tom tropickém večeru. O co větší vážnost a síla vyzařovala z Vašeho krásného obřadu, o to víc uvolněná nálada panovala večer. A dokonce došlo i na muzikantský „Jam Session“ – od Adele až po Kiss…
    Opravdu neskutečná atmosféra po celý den, nádherná svatba.
    Však to taky kluci z Forpixu skvěle zaznamenali a jistě bude i po letech na co vzpomínat.
    I my se těšíme, že se opět někde potkáme! :)

 • Jana a Josef napsal:

  Chtěli bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za Vaši hudební produkci na naší svatbě v penzionu Starý Dvůr. Zejména panu Dvořákovi, za jeho milý přístup a péči, kterou nám věnoval, při výběru našich svatebních tanečků. Nemělo to chybu. Děkujeme a přejme hodně úspěchů a moc rádi Vás doporučíme. :-)

 • Monika napsal:

  Nejsou slova, která by popsala, jak úžasný jste, s Vámi byl náš velký den naprosto dokonalý. Lucka je obrovská zpěvačka, všichni byli z jejího hlasu unešeni. A pro naše holčičky je to teď “ ta teta, co umí zpívá Sluníčko, sluníčko…“
  Opravdu nevíme, co napsat…..ale co víme jistě, na naší další akci nebudete chybět.

 • Gábina a Standa Jandovi napsal:

  „Wau!“, „Páni!“, „Ty jedou!“, „Mazec!“, „Ta zpěvačka je fakt hustá!“, „Jak se jmenují?“, „Kde je můžeme kontaktovat?“, „Tak to nemá chybu!“, „Lepší borce jsem neslyšel!“, „Hustý!“, „Jak jste na ně narazili?“, „Super!“, „Perfektní!“, „Můžu si s vámi zazpívat?“, „Hele, zpěvačka si s námi zatancovala i když zpívala!“, „Bomba!“, „Jdu si pro kontakt!“, „Zahráli nám písničku na přání!“, „Jééé, ty jsou úžasní!“, „Mají s sebou i světýlka!“, „To bych neřekl, že ve třech zvládnou takovou akci.“, „Lásko, až budeme plánovat nějakou akci, jinou kapelu už nechci!“

  Co víc dodat, snad jen DĚKUJEME a těšíme se na viděnou!!!! :)

  • Martin Dvořák napsal:

   Jé, to je super zápis do naší návštěvní knihy! :)
   On to byl ale fakt mazec – přesně v tom sledu i hláškami, jak píšete. Domluvili jsme se spolu už rok
   a měsíc předem a říkali jsme si: „Vždyť to je tak daleko…“ Ale vyplatilo se – o termín byl velký zájem, uteklo to jako voda a co se u nás slíbí, to se stane. Byla to úžasná párty! Parket stále plný, hudba střídala akci, překvapení, dobrá nálada, úsměvy, zpěv – jak by ne, vždyť všude kolem samý muzikant! :)
   A zase něco z osobní roviny – až do Vašeho svatebního dne jsem netušil, že budeme hrát „bývalým sousedům“
   z míst, kde jsem prožil půl života, kam jsme chodili na tancovačky…zkrátka, docela mě to setkání dojmulo
   a připadali jsme si mezi vámi jako doma.
   Děkujeme!!!

 • Jana a Mirek Bártovi napsal:

  Martine a Lucie, ještě jednou mnohokrát děkujeme za vytvoření úžasné atmosféry na naší svatbě letos v květnu v Libouni, Během svatebního dne jsme nestačili přijímat slova chvály a obdivu od hostů, kteří si naši svatbu i díky vašemu velmi kvalitnímu hudebnímu vystoupení velice užili a dodnes všichni rádi vzpomínáme!!! Váš repertoár je neskutečný a každý z nás včetně dědečka si v něm našel ty své oblíbené… Všichni do jednoho jsme se shodli, že píseň What a wonderful world od L. Armstronga ve vašem podání byla srovnatelná s originálem!!! Většina manželů celý život vzpomíná na svůj první svatební tanec, ale pro nás dva bude navždy velkou srdeční záležitostí naše společná poslední svatební píseň „Nádherná“… Děkujeme a všem vřele doporučujeme ty nejlepší z nejlepších!!! Na viděnou někdy příště se těší Bártovi

  • Martin Dvořák napsal:

   Děkujeme za milou vzpomínku, na Vaši svatbu určitě nezapomeneme! Těší nás, že jsme naplnili Vaše očekávání a máme i pozitivní odezvu od Vašich hostů – i když s těmi superlativy malinko nadsazujete :) :) :)
   Děkujeme za Vaše doporučení – nejezdíme do Vašeho kraje zase tak příliš často, tak třeba zas někdy „pod Blaník“ zavítáme a rádi Vás opět uvidíme!

 • Pavlína a Lukáš Rűhrovi napsal:

  …..highway to hell….. a mnoho dalších „mejdanových“ pecek. Ještě jednou Vám mockrát děkujeme za profesionální, úžasný a luxusní doprovod při obřadu a ještě větší díky za večerní atmosféru, díky které naše svatba byla více než jenom SVATBA!!!!!!
  Všem vřele doporučujeme Martina a Lucii a jejich hudbu, při které nikdo nezůstane sedět u stolu ale naopak valí na taneční parket a jen tak z něj nesleze :-) Za sebe – nevěstu můžu jen říci – splnil se mi sen – mám báječného chlapa, vše klaplo na jedničku a …….. s Hudbou Dvořák jsem protančila střevíčky…….
  Doufám, že se bzry někde zase sektáme a dáme nějaku další PECKU……

  díky díky díky…
  Rűhrovi

  • Martin Dvořák napsal:

   Děkujeme!!!
   Za prvé za projevenou důvěru při sjednání našeho „svatebního hudebního balíčku“ od obřadu až po večerní párty.
   Za druhé za velmi srdečný a milý přístup vás všech po celý svatební den.
   Za třetí Vašim blízkým – zvláště tatínkovi a strejdovi – za báječné zpívání lidových písniček opravdu od srdce.
   Za čtvrté za následný telefonát, který velmi potěšil a kde jsme si slíbili, že se brzy setkáme na pořádné vesnické tancovačce nebo plese.
   Za páté za Vaše nádherná slova výše….:)
   Bylo by toho ještě moc… za vynikající cukroví, skvělé povídání…
   Ano, byla to víc, než jen svatba. Bylo to vpravdě rodinné setkání báječných lidí.
   S úžasnou atmosférou a zábavou.
   Velmi Vám přejeme Vaše štěstí a tešíme se, že se brzy opět setkáme!!!
   Všechny zdraví Lucka a Martin

 • Eva&Martin Dvořákovi napsal:

  Dvořákovi zdraví Dvořákovi a moc děkují za krásnou svatbu ;-)
  Stále nevycházíme z údivu z hlasu paní/slečny Lucie … ta co dokáže všechno zazpívat to by člověk nevěřil a navíc se nebála skočit do našeho davu horlivých tanečníků :-)
  Pokud někdo zvažuje, zdali si Vás na jakoukoli akci pozvat či ne, tak za nás určitě ANO!
  Bylo to s Vámi prostě dokonalé od začátku až do konce a my se budeme těšit na další setkání :-)
  DĚKUJEME :-)

  • Martin Dvořák napsal:

   Martin Dvořák zdraví Martina Dvořáka! Tohle překvapení mne tedy odrovnalo hned v úvodu Vaší svatby. :)
   Zdravíme samozřejmě i paní Evu – moc Vám to slušelo!
   Velmi jsme si v tom letošním slunném létě přáli hrát někdy venku, ale stále nás to míjelo.
   Jsme rádi, že na Vaší svatbě „v horách“ to konečně vyšlo.
   Kdo nás zná, tak ví, že nemůžeme fungovat bez super zábavy na straně našich posluchačů. To by nebavilo ani nás – i když si tím někdy „zatápíme pod vlastním kotlem“ a dokážeme se dokonale odrovnat. :)
   A Lucie…..to je prostě živel – ještě že má ten „bezdrát“ a zvládne skvěle zpívat i tančit spolu s Vámi…!

 • Pavel Choutka napsal:

  Mockrát Vám děkujeme za skvělou atmosféru na naší svatbě, která měla komplikace díky počasí…
  Říká se, že ,, Hudba dělá svatbu! “ A Vy jste nám tu svatbu opravdu zachránili.
  Zpěvačka Lucka šla mezi nás, kde i během zpívání tancovala a navázala bližší kontakt a uvolněnější atmosféru. Připravili jste pro děti soutěže, které nebyly v plánu a skvěle je zabavili.. Mohu Vás jen a jen doporučit a budeme se na Vás těšit na svatbě našich přátel, kde to opět rozbalíte….
  Ještě jednou mockrát děkujeme!!!
  Choutkovi

  • Martin Dvořák napsal:

   Moc jsme to s Vámi prožívali. Venkovní svatební párty – to je prostě sen.
   Ta příprava musela dát spousty práce. Počasí ale člověk neporučí…
   Ale dovolím si poopravit – dobrá nálada, pohodoví lidé s chutí se bavit – to je hlavní motor hezké svatby. Kapela jej jen spouští. :)
   Jsme opravdu rádi, pokud jsme k tomu mohli přispět. A snad rozehnat ta mračna, déšť a přivodit úsměv
   a radost ve Vašich tvářích i u Vašich hostů.
   Děkujeme a těšíme se na Vás na svatbě našich společných přátel!

 • Romana a Karel Matouškovi napsal:

  Rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali za naprosto fantastickou hudební produkci na naší svatbě 6.6.2015. Pro nás to byl i díky Vám skvělý den se vším všudy! A chválu vzkazuji i od všech svatebních hostů, kteří z Vás byli úplně „odvaření“ :) Děkujeme!

  • Martin Dvořák napsal:

   Odvaření jsme byli všichni společně z toho horkého letního dne. :)
   Ale vážně – rádi bavíme lidi, kteří se bavit chtějí.
   Na Vaší svatbě to prostě skvěle fungovalo od začátku do konce.
   Díky, byli jste všichni opravdu báječní!

 • Marie Uchytilová napsal:

  Dobrý den,

  Úžasná hudba, úžasný zážitek!!!
  Chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za hudební produkci na oslavě manželových 50 narozenin. Hudbu Dvořák jsem objednávala přes internet a byla jsem velmi příjemně překvapena jak profesionální domluvou tak samotným vystoupením.
  Bavili se náramně děti, které dokázala kolegyně Lucie perfektně zapojit, tak samozřejmě dospělí.
  Máte náš velký obdiv a přejeme vám samé nadšené posluchače.
  M. Uchytilová, Radostín nad Oslavou

  • Martin Dvořák napsal:

   Děkujeme za milá slova i za projev důvěry při objednání našich služeb.
   Rádi poznáváme nová místa a zajímavé lidi. A děti byly prostě ůžasné!
   Vaše srdečnost ihned po našem příjezdu si nás zcela získala a i my jsme prožili báječný večer,
   na který budeme dlouho vzpomínat!

 • Gabriela Palánová napsal:

  Dobrý den,v sobotu 11.4.2015 jsme byli hosté na svatbě ve Veselé u Pelhřimova a to co jsme zažili ve vaší společnosti,jsme již dlouho nikde neslyšeli .Výborná zpěvačka Lucie,výborný doprovod,super zábava,ochota vyhovět hostům a zahrát možné i nemožné…..moc děkujeme a doufáme,že vás brzy někde jinde uslyšíme a uvidíme!

  • Martin Dvořák napsal:

   Děkujeme mnohokrát! Báječná akce, zábava od první písně, spontánní atmosféra. Tak má fungovat správná svatba. I my se s Vámi opět rádi někde setkáme!

 • Klára Petriková napsal:

  Dobrý den,
  s pochvalou mám trošku zpoždění, protože jste nám hráli na svatbě v červenci 2013, ale teď projíždím fotky a poslouchám písničku, kterou jste se speciálně pro nás naučili a říkám si, že musím napsat:-)
  Bylo to naprosto úžasné! Moc děkujeme za skvělý mejdan. Myslím, že si to všichni užili a podle ohlasů po svatbě jsme z Vás nebyli unešení jen my, ale i všech našich asi 100 hostů:-)
  Kde by Vás bylo letos možné zastihnout na nějakém plese?
  Krásný den
  Klára Petriková

  • Martin Dvořák napsal:

   Díky, na Vaši svatbu se nedá zapomenout. To byla tedy jízda! :)
   Jak říkáme my muzikanti – „kotel“ nebo jak jste správně nazvala „mejdan“.
   Tak trochu jsem se rozpomněl na ty krásný vesnický tancovačky, kam jsme chodívali „přes les a přes kopec“ :)
   Bylo to super!
   Plesů máme fůru (teď už pět za sebou).
   Namátkou:
   30.1. a 7.3. Komorovice, 7.2. Kostelec u Jihlavy, 14.2. a 28.2. a 13.3. Humpolec, 14.3. KD Máj Pelhřimov….
   Rádi se s Vámi setkáme!

 • Jan Dvořák napsal:

  Jménem celé naší rodiny děkuji Martinovi Dvořákovi a všem jeho spoluúčinkujícím za krásné zážitky z jejich hudby a zpěvu, kterých jsme si za poslední dva roky užili na svatbách i na oslavě narozenin a letos i na plese v Ondřejově. Věřím, že se s jejich hudebními a pěveckými vystoupeními budeme moci i nadále setkávat a zústaneme přáteli. Přejeme Vám všem radost z vlastního umění, samozřejmě pevné zdraví a co nejvíc podobně spokojených posluchačů a fanoušků, jako jsem já a celá naše rodina.

  • Martin Dvořák napsal:

   Díky, Honzo!
   Ples v Ondřejově byl opravdu top začátek nové sezóny. Byli jsme tam právě díky předchozím akcím a Tvému doporučení. Jsme o to víc rádi, že se to vyvedlo a snad se ve zdraví setkáme opět 13.2.2016!
   Díky za vzájemné přátelství a podporu.
   ….a taky za ty úžasné řezy s vaječným likérem i recept – Lucie už se na ně chystá. :)

 • Jana a Zdeněk Musilovi napsal:

  Chtěli bychom Vám – Lucko a Martine, moc poděkovat za to, že jste nám věnovali svůj čas a svým dokonalým vystoupením ještě umocnili krásné a nezapomenutelné chvíle na naší svatbě dne 13.12.2014 na Penzionu pod Drátníkem na Blatinách. Hudba ve Vašem podání byla úžasná, neskutečná a předčila všechna očekávání nejenom naše, ale všech našich svatebních hostů. Všichni do jednoho Vás chválili s tím, že lepší hudbu na žádné jiné svatbě neslyšeli. Což musíme (a hlavně chceme) povrdit :o ). Jsme moc rádi, že jsme při výběru naší svatební kapely měli tak šťastnou ruku a budeme Vás všude doporučovat. Zároveň doufáme, že ještě někdy budeme mít to štěstí se s Vámi opět setkat.

  Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám krásné Vánoce a spoustu příjemných a spokojených zákazníků i v nadcházejícím roce 2015.

  Jana a Zdeněk

  • Martin Dvořák napsal:

   Úvodem se omlouvám za dočasnou přítomnost spamu v této sekci v závěru roku 2014.
   Vaše svatba byla nádherná! Věděli jsme to, sotva jsme přijeli.
   Téměř mystické okolí, útulné prostředí Penzionu pod Dráteníkem, domácká atmosféra, milí a veselí lidé!
   Anonymní volba prostřednictvím webových stránek může mnohdy přinést úskalí i zklamání.
   O to víc si vážíme Vaší důvěry a naplnění Vašich očekávání.
   Velmi rádi se do těchto krásných míst opět podíváme a bude nám potěšením se s Vámi kdekoliv znovu setkat!

 • Petra a Lubo napsal:

  Mockrát děkujeme za skvělé hudební vystoupení na naší svatbě dne 19.7.2014 v Karambě. Úžasná atmosféra, milí a zábavní lidé, všichni hosté byli z kapely nadšeni. Můžeme jen doporučit. Děkujeme Lucko a Martine:) Petra a Lubo

  • Martin Dvořák napsal:

   Mexiko, Mexiko, sombrero grande tequila! :)
   V Karambě je vždy super nálada a Vaše svatba byla jednoduše skvělá!
   I my děkujeme za báječnou atmosféru!

 • Kristýna a Ivan Duškovi napsal:

  Zdravíme z JIŽNÍCH ČECH !!! Děkujeme za skvělý zážitek Martinovi a Lucce na našem svatebním dni 20.6.2014
  v Žabovřeskách. Všichni byli z hudby nadšení!!! Doufáme, že se zase někdy s vámi setkáme!

  Vzkaz pro Lucku:
  Recept na sýrové tyčky (pozdě,ale přece:-))): 250g másla Madeta (musí to být toto kvalitní,jinak prý nebudou tak dobré),250g nastrouhaného sýra cihla, 250g hladké mouky.Těsto vyválet na plech, nařezat tyčinky a pomazat rozšlehaným vajíčkem,posolit a posypat sýrem.Dobrou chuť!!!Ať se povedou!!! Kristýna a Ivan :-)

  • Martin Dvořák napsal:

   Vždy se rádi vracíme do Jižních Čech a zavzpomínáme na časy svých studií i pracovních začátků.
   Opravdu fascinující krajina a milí lidé. To jsme si opět potvrdili díky Vaší svatbě, která patřila k těm nezapomenutelným. Je krásné setkat se s páry, kterým jsme hráli před lety a díky nimž jsme obohaceni o nové kontakty i skvělé zážitky. Děkujeme, měli jste opravdu nádhernou svatbu a vážíme si toho, pokud jsme k tomu mohli přispět.

   A trocha vůně a neopakovatelné chuti domácích sýrových tyček obohatila díky Vám nejen tento hudební web,
   ale třeba i svatební tabuli našich potencionálních nevěst a ženichů :)

 • Honza a Lenka napsal:

  Velký dík „Hudba Dvořák“ !!! To co jsme zažili týkající se hudebního doprovodu na naší krásné svatbě dne 8.8.2014 na Kocandě v Želivě v podání Martina Dvořáka a Verči Zelníčkové bylo naprosto profesionální a mimořádné. Lepší výběr a volba prostě neexistuje. Perfektní domluva a ještě lepší finální produkt :-) Krásné hlasy v podání tohoto dua, pestrý výběr skladeb a vše dokonale propracované a sehrané. Byla to show a večírek se vším všudy, který neměl skončit. Bohužel se tak stalo, ale vzpomínky na tento den „D“ zůstanou důkladně uložené. Vyjadřuji ještě jednou pochvalu od všech svatebčanů a kamarádů, mezi kterými se najde hned několik adeptů na totožný čin. A jak říkali, když svatbu, tak jedině s Hudbou Dvořák. Doufáme, že se tedy brzy opět potkáme na skvělém večírku. BRAVO !!!

  • Martin Dvořák napsal:

   Jéje, tolik chvály si snad ani nezasloužíme :) Prostě děláme hudbu rádi a jak nejlépe umíme pro super publikum, které se umí skvěle bavit! A pokud slyšíme, jak jste si též díky nám užívali Váš nezapomenutelný svatební den, vždy si uvědomíme, jak krásné je být muzikantem.
   Opravdu srdečné díky za vše! A těšíme se na setkání na další úžasné párty!!!

 • Adéla a Jindra Minářů napsal:

  Mnohokrát chceme poděkovat Martinovi Dvořákovi, Verče Zelníčkové a Víťovi Žaloudkovi, kteří hráli na naší svatbě na Hodějovickém mlýně. Jelikož hrála kapela venku, dodal Víťa na bicí hudbě obrovskou šťávu, děkujeme i za doporučení Martinovi Dvořákovi. Verča udělala obrovskou show, hlavně při tancích, které si hosté výborně užívali :-) Byl to neuvěřitelný a nezapomenutelný zážitek. Všichni svatební hosté byli spokojeni a chválili kapelu. Děkujeme i za hudbu ze svatebního obřadu v kostele na Křemešníku, všechny naše představy byly krásně Vámi splněny. Jsme si jisti, že jsme se s vámi neviděli naposled a už se těšímě na další setkání.

  • Martin Dvořák napsal:

   Vždy nás těší, když se nejprve sejdeme u kávy a připravíme „hudbu na míru“ – od obřadu až po večerní párty. Tentokrát housle s klavírem a varhanami v téměř mystickém poutním kostele na Křemešníku a trio s bicími v romantickém Hodějovickém mlýně. Neviděli jsme se poprvé – o to více díky za důvěru. I my jsme předem věděli, že bude perfektní zábava od začátku až do konce. Prostě svatba jak má být! Gratulujeme a děkujeme!

 • Martin a Monika napsal:

  velice děkujeme za krásný zážitek na naší svatbě v Rytířsku. Všichni jsme si to užili a všichni hosté se moc bavili. Budeme na tento den dlouho vzpomínat i díky Vám. Přejeme ještě hodně úspěchů.

 • Míra a Klárka napsal:

  Ještě jednou obrovské díky za skvělý zážitek na naší svatbě v Hotelu Hajčman ve Žďáře nad Sázavou :-)
  Byli jste neskuteční a udělali jste nám parádní show:-) Doufám, že ještě budeme mít tu čest, opět s vámi zapařit. Děkujeme Míra a Klárka Vostrejšovi

  • Martin Dvořák napsal:

   Jednoduše jedna z top akcí naší skoro desetileté kariéry! Takový nástup na první sérii jsme ještě nezažili – hlasitost aparatury ihned nahoru, neskutečná atmosféra po celý večer – přitom slušné chování a plný parket na každou sérii. To vše na skvělém místě s ideálním propojením tanečního prostoru s venkovním posezením. To je radost a životabudič pro každého muzikanta, kdy prostě musí „jet na doraz“ :) Přesně takhle má vypadat pořádná svatební párty! Děkujeme a gratulujeme!

 • Veronika a Luboš Tomanovi napsal:

  Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za varhanní hudbu a zpěv při svatebním obřadu 21.6.2014 v kostele
  sv. Ignáce v Jihlavě. Od všech známých, příbuzných a kamarádů máme jen pozitivní ohlasy, jak to bylo nádherné!!! Mně i manželovi se to také moc líbilo a při gratulacích navíc zazněla naše oblíbená od Whitney Houston – to bylo skvělé, moc jste nás potěšili. Ještě jednou děkujeme!
  S pozdravem Veronika a Luboš Tomanovi.
   

  • Martin Dvořák napsal:

   Díky! I pro nás byla hudba v tak nádherném prostoru, spolu se skvostným barokním nástrojem, opravdovým zážitkem, takže jsme si to užívali spolu s Vámi!
   Děkujeme mnohokrát za projevenou důvěru a jsme rádi, že jste byli s našimi službami spokojeni!

 • Silvie a Martin Heřmánkovi napsal:

  Touto cestou bychom chtěli ještě jednou poděkovat za perfektní výkon na naší svatbě, všichni si to výborně užili a mezi našimi hosty se podle jejich ohlasů určitě najdou Vaši budoucí zákazníci :)

  • Martin Dvořák napsal:

   Vždy máme velkou radost, když nás osloví někdo, kdo nás slyšel na jiné akci – to je samozřejmě ta nejlepší reference. Mnohdy se tak například setkáme s našimi dřívějšími“novomanželi“ a je to milé shledání – zvlástě když jsou třeba již místo „dvou“ „tři“. :)
   Budeme se tedy těšit nejen na setkání s Vašimi přáteli, ale opět také s Vámi!

 • Jana a David Červených napsal:

  Mnohokrát děkujeme za kompletní hudební doprovod na naší svatbě. Všechny věkové kategorie byly nadšeny! Děkujeme Vám, že jste nám náš „den D“ pomohli udělat zcela výjimečným. I nyní, měsíc po svatbě, stále slýcháme kladné ohlasy od našich svatebních hostů. Hudba ve Vašem podání je opravdovým zážitkem! Na další párty bude naše volba jasná. Moc, moc ještě jednou děkujeme!

  • Martin Dvořák napsal:

   Děkujeme za tak krásná slova, opravdu si jich moc a moc vážíme! Vaše spokojenost, radost, pohoda, skvělá zábava, milé chování spolu s naší chutí hrát a zpívat, jak nejlépe umíme musí mít vždy jediný výsledek – super akce, na kterou se nezapomíná! Velmi rádi se s Vámi opět setkáme!

 • Marie a Martin Myšičkovi napsal:

  Svatba v Horní Cerekvi – ještě jednou moc děkujeme za příjemně strávený večer ve společnosti Vaší kapely. Všichni se díky Vám výborně bavili a mají nezapomenutelný zážitek na tento večer.

 • Jitka Klímová napsal:

  Chci Vám poděkovat za hudbu na oslavě trojích padesátin v Bítovčicích u Jihlavy.
  Svoji „práci“ děláte výborně a rádi. Velmi jste přispěli k dobré náladě.
  Mějte se krásně a dál bavte lidi svým talentem a umem!

 • Tomáš Cvach napsal:

  Děkujeme za perfektní hudení zážitek, který jste vytvořili na oslavě naší svatby. Měli jste velký podíl na příjemném průběhu celého večera.Všichni jsme se skvěle bavili!

  Tomáš a Vanda

  • Martin Dvořák napsal:

   Mnohokrát děkujeme – opravdu perfektní atmosféra a milé setkání! Na „latinsko-americkou sérii“ se všemi hosty na parketě za doprovodu rytmických nástrojů všeho druhu hned tak nezapomeneme!
   Přejeme hodně štěstí!

 • Jana Melicharová napsal:

  Ještě jednou moc děkujeme za vaši úžasnou produkci na našem vánočním večírku v hotelu Bussines v Jihlavě. Naši obchodní partneři byli moc spokojeni a dobře se bavili. Výběr hudby přesně zapadl do jejich představ, což odpovídalo i jejich tanečním kreacím. Vřele doporučuji i ostatním firmám a společnostem.
  Přeji krásné vánoce a plno pracovní nabídek pro příští rok.

 • Marcela a František Holatovi napsal:

  Mockrát děkujeme za úžasnou hudbu při našem svatebním obřadu. Také moc děkujeme za trpělivost při výběru písní. Příjemné jednání. Zahráli byste opravdu cokoliv, takže jsme vybírali dlouho. A výběr se moc povedl. Bylo to moc krásné, neskutečný hlas paní zpěvačky! Opravdu nemám slov. Nezapomenutelný zážitek!! Mockrát Vám děkujeme a přejeme Vám spoustu spokojených zákazníků.

  • Martin Dvořák napsal:

   Velmi si vážíme Vaší spokojenosti a jsme rádi, že jsme napnili Vaše představy při výběru písní. Hudba je pro nás radost a tak jsme si to užívali spolu s Vámi. Přejeme hodně štěstí!

 • Veronika napsal:

  Dobry vecer, chtěla jsem vás moc pochválit za to jak jste užasný. Verči hlas neměl chybu a prostě tolik růzdných písní a žánrů, opravdu klobouk dolu. Slyšela jsem vás dnes na svatbě na Váňově statku v Dubovicích a mohu jen a jen chválit. Paráda, minimální pauzy, úžasný hlasy vás obou a skvělá atmoféra. Jste SUPER!!!!:-)

  • Martin Dvořák napsal:

   Mnohokrát děkujeme!
   Opět krásná svatba a příjemné setkání s milými lidmi na Váňově statku!
   Vážíme si Vaší pochvaly a těšíme se opět někdy někde na viděnou!

 • Petra Kohoutová napsal:

  Chtěla jsem vám oběma moc a moc poděkovat za hudbu na naší svatbě. Byli jste úžasní a musím říci,
  že jsem byla mile překvapená z Vaší univerzálnosti a z krásného hlasu a projevu Vaší kolegyně Lucie.
  Děkuji, že jste se podíleli na vytvoření pro nás tak krásného dne.
  Přeji vám všem hodně zdaru, ještě spousty odehraných vystoupení a budu se těšit třeba někdy zase na viděnou!

  • Martin Dvořák napsal:

   Děkujeme za projevenou důvěru při kompletním zajštění svatební hudby od obřadu až po večerní zábavu. Báječné, klidné místo, velmi milý přístup. Na Vaši svatbu budeme dlouho vzpomínat. A ne vždy hrajeme na přání jazz….:) Byli jste perfektní….

 • Endrlovi napsal:

  Nevím, jestli jsme Vám a Vaší kolegyni stihli dostatečně poděkovat za vaší skvělou hudební produkci.
  Opravdu jsme zaznamenali jen samé pozitivní ohlasy od našich hostů. Všem se to moc líbilo.
  Měli jsme na vás opravdu velké štěstí. Přejeme Vám hodně sil do dalších skvělých produkcí.

 • Tým společnosti juwi, s. r. o, Jablonec nad Nisou. napsal:

  Touto cestou bychom Vám rádi poděkovali za zajištění hudby na našem vánočním večírku pořádaném v areálu
  Fit Farmy v Pelhřimově. Báječně jste hráli a my se výborně bavili. Moc děkujeme a přejeme Vám hodně úspěchů a mnoho spokojených zákazníků jako jsme byli i my.

 • Michaela a Patrik napsal:

  Ještě jednou vám moc děkujeme za dokonale připravenou hudbu na náš obřad a za perfektní hudební výkon
  na svatební hostině.
  Jsme nadšeni jak to krásně dopadlo, všichni se moc bavili a byli nadšeni z toho, jak krásně hrajete!!!

 • Andrea a Tomáš Veselí napsal:

  Dovoluji si Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za úžasný hudební zážitek na naší svatbě
  v Jaroměřicích nad Rokytnou. S Vaší produkcí byli více než spokojeni.
  Svatební hosté za námi chodili a ptali se, jak jsme na Vás přišli, že jste naprosto úžasní, jak dokáže zahrát úplně všechno. Jsem moc ráda, že jste byli na naší svatbě, moc jsme si to užili a dokonce svatební hosté nám i nyní, téměř tři měsíce po svatbě říkají, jak to bylo parádní a jak skvěle se bavili.
  Ještě jednou Vám děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených „zákazníků“
  a spoustu dalších vydařených vystoupení. Doufám, že se v budoucnu někde ještě setkáme.

 • Alice a Filip Niklovi napsal:

  Chtěli bychom Vám ještě jednou moc poděkovat za hudební doprovod a organizaci večerní zábavy -
  vše bylo dokonalé. Byl to pro nás nádherný a nezapomenutelný den, ke kterému jste přispěli velkou měrou!
  Vaši hudební produkci všichni chválili a ptali se, kde jsme Vás sehnali. Ještě když jsme se dívali na video, co natáčel tatínek ženicha, jsme si říkali, že jsme si nemohli vybrat lépe!
  Také velmi děkujeme za namixování našeho prvního tance – netušili jsme, že to bude mít takový úspěch.
  Všude Vás budeme vřele doporučovat!

 • Jana Cejpková napsal:

  Všichni stále mluví o té báječné kapele, která nám zpříjemňovala satbu moji sestřicky v Jihlavě.
  Takže jsme vam chtěli všichni jestě jednou poděkovat za příjemné chvile a posílame odkaz na pár fotek z toho pěkneho slavnostního dne. Přeji vám všem spoustu spokojených posluchačů!

 • Alena a Viktor Kamasovi napsal:

  Rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali, že jste se nemalou měrou podíleli na tom, aby představy
  o našem svatebním dni byly beze zbytku naplněny. I díky Vám budeme na tento den vzpomínat jako na jeden z nejkrásnějších dnů našeho života. Moc děkujeme, byli jste naprosto perfektní!!!
  Přejeme Vám jen samé takové spokojené zákazníky, jako jsme byli my.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*