Copyright © 2013 - 2024 Hudba Dvořák.
All Rights Reserved.
Webmaster

Náš tým

Portrét 2015 - 2Martin Dvořák

Absolvent oboru varhany na Pražské konzervatoři, studium skladby na KJJ.
Přes různá hudební seskupení jej osud zavál do zahraničí, kde spolupracuje s významnými umělci a agenturami. V roce 2005 zakládá vlastní produkci Hudba Dvořák, která má na svém kontě více jak tisícovku úspěšných vystoupení.
Působí též jako pedagog, varhaník a příležitostný autor. Náruživý cestovatel mezi hudebními žánry i nástroji.

 

 Lucka - profil 4Lucie Honzlová

Vystudovala klasický zpěv na konzervatoři v Českých Budějovicích, ovšem kromě operních árií jí učarovala i hudba populární. Díky tomu nechybí v naší nabídce klasický repertoár, který bývá vedle nejrůznějších obřadů nadšeně přijímán jako zpestření nejedné oslavy, či svatební párty….
Lucie nezkazí žádnou legraci a na pódiu je jí všude plno. Zpívání je pro ní relax a zábava vedle jejích malých ratolestí. Působí i jako pedagog oboru zpěv.

 

 

Simonka - portrétSimona Zástěrová

V našem týmu je Síma nováčkem, ale pod skvělým vedením své učitelky Lucky Honzlové se role zpěvačky ujala na jedničku! Hudba a zpěv jsou její největší vášní, a proto už odmalička tráví většinu volného času v „hudebce“, kde se cítí jako doma. Věnuje se také hře na klavír a tanci. „Simonka“, jak jí všichni říkají, je milá, usměvavá a přátelská a i přes svůj křehký vzhled se pódia nebojí a dokáže příjemně překvapit. Simona studuje svůj vysněný obor muzikál na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze a současně Fakultu humanitních studií UK.

 

 

Bětka FB 2Alžběta Kindlmanová

Přes svůj nenápadný a drobný zjev to dokáže Bětka na pódiu pořádně „rozbalit“ a její soprán jakoby neznal hranic…
Kromě studia oboru populární zpěv na Pražské konzervatoři má za sebou angažmá v mnoha pražských, převážně rockových kapelách. V současné době rovněž vyučuje a zpívá s Ústřední vojenskou hudbou Praha.

 

 

VeronikaZelnickovaVeronika Zelníčková

Od pěti let se věnuje zpěvu a od deseti let herectví, které vystudovala na Pražské konzervatoři. Mohli jste jí zahlédnout v mnoha známých muzikálech (Mamma Mia, Mýdlový princ, Ples upírů…), ale také v televizních seriálech a pořadech, či slyšet zpívat na akcích se známými osobnostmi – v Praze např. v divadle Semafor a Metro. Zpívá také s rockovou kepelou Anacreon. Veronika miluje společnost, ráda tancuje a baví lidi kolem sebe.

 

 

Víťa 3Víťa Lehejček

Na kytaru hraje od osmi let a jak tvrdí „pořád je u toho sranda…“ Kromě studia ČVUT se zajímá o auta, motorismus a o vše, co souvisí s hudbou, jako např. zvučení a nahrávání. Může se pochlubit spoluprací se známými rockovými kapelami, stabilně působí i v dalších hudebních formacích.

 

 

 

Víťa ŽVíťa 2aloudek

Od pěti let navštěvoval ZUŠ – nejprve violoncello, později baskytaru, nakonec bicí.
Mezi pedagogy je zapsán jako „hodnej kluk“ – což platí i v našem týmu.
Za bicími to ale dokáže parádně rozjet. Ve hře na tento nástroj se nadále vzdělává,
působí i v dalších hudebních formacích s rozličným zaměřením.
Kromě hudby se zajímá o počítače.

 

IMG_5290 - 5Karel Kříž

je příležitostným hostem Hudby Dvořák. Touha hrát na bicí nástroje ho intenzivě doprovázela celé mládí a vyvrcholila v 16 letech, kdy začal docházet do ZUŠ v Pardubicích. Po 4 letech odchází studovat do Brna, kde dochází na výuku k bubeníkům Michalovi Jiráskovi a Petru Kudibalovi. Absolvoval též několik soukromých lekcí u Luboše Pavlíka.V současné době dochází na soukromé lekce k vynikajícímu bubeníkovi Václavu Zimovi (Blue Effect). Vystupuje s kapelou Lady Praga.

 

IMG_5290 - 5eL Pashino (Láďa Pašek)

Narodil se téměř na pódiu dvěma zamilovaným muzikantům v Mělníku. Po úspěšném dokončení Vojenské konzervatoře-obor klarinet se začal plně věnovat hře na saxofon v Posádkové hudbě Olomouc. Po sedmi letech odešel do Prahy, kde dodnes působí jako koncertní mistr Ústřední hudby Armády ČR. V tomto tělese doprovází svými sóly např. Lucii Bílou, Dashu, Báru Basikovou, Leonu Machálkovou, Jana Smigmátora, Radku Fišarovou a mnoho dalších.. Hrál v mnoha kapelách, ve zkratce například Timbre Music, Neratovický Bigband, Embryo, Kaktusis…